Diákjaink

 

 


1. osztály

Osztályfőnök:  Wohlné Toldi Tímea

1.Balogh Jázmin Karolina
2.Bánkuti Brájen
3.Béresi Alexandra
4.Béresi Benjamin
5.Bogdán Annamária
6.Bogdán Dorina Alexa
7.Bogdán Nikolász Zsolt
8.Bognár Jázmin Virág
9.Kovács Kiara Vivien
10.Orsós Letícia Virág
11.Paizs Eszter
12.Sas Dominik
13.Szántó Attila Gyula
14.Tamás Fruzsina


2. osztály

Tanulók
2017/2018-as tanév 2. osztály

Osztályfőnök: Takács Zsuzsanna

1. Bogdán Jázmin Vivien
2. Bottka Dorina
3. Császár Dávid
4. Dombai Leila
5. Győrfy Péter
6. Károlyi Milán Gábor
7. Lovász rebeka
8. Orsós Kíra Kiara
9. Tamás András
10. Völfinger Lilla


3. osztály

Tanulók
2017/2018-as tanév 3. osztály

Osztályfőnök: Szilágyiné Gerdelics Gréta

1. Balogh Milán Kevin
2. Bognár Márk Márió
3. Edelényi Elizabet Ildikó
4. Edelényi Karolina Zsuzsanna
5. Ignácz Roland
6. László Kevin
7. Orsós Noémi
8. Paizs Viktória
9. Pintér Richárd
10. Pozsonyi Dzsesszika
11. Raáb Dzsesszika
12. Szelid Lilla


4. osztály

Tanulók
2017/2018-as tanév 4. osztály

Osztályfőnök: Tóthné Polotár Annamária

1. Bikali Bence László
2. Bogdán Melissza Mercédesz
3. Bognár Csaba Zsolt
4. Bottka Milán
5. Hideg Zsanett Nóra
6. Kővári Regina Gabriella
7. Nyerges Katalin
8. Orsós János Bence


5. osztály

Tanulók
2017/2018-as tanév 5. osztály

Osztályfőnök: Viola Gyöngyi

1. Béresi Dániel
2. Bogdán Rózsa Dorina
3. Dombai Zsanett
4. Ignácz Zoltán
5. Orsós Dávid
6. Orsós Roland
7. Pfeffer Roland


6. osztály

Tanulók
2017/2018-as tanév 6. osztály

Osztályfőnök: Ócsai Tiborné

1. Bánkuti Patrik
2. Bogdán Johanna Viktória
3. Bognár Márk
4. Edelényi Amanda Erzsébet
5. Kabát Áron
6. Kuruczi Máté
7. László Dzsenifer
8. Nyerges Bálint
9. Orsós Roland
10. Orsós Zsanett Klaudia
11. Orsós Zsanett Szilvia
12. Paizs Boglárka
13. Pál Kiara
14. Pintér Vanessza
15. Tamás Kriszta


7. osztály

Tanulók
2017/2018-as tanév 7. osztály

Osztályfőnök: Hajasné Tóth Andrea

1. Balogh László Richárd
2. Bánkuti Mendi Adrienn
3. Bernáczki Napsugár
4. Bernáczki Nárcisz
5. Bogdán Noémi Natasa
6. Bottka Ferenc Dominik
7. Ignácz Rózsa
8. Orsós Dominika
9. Orsós Imre
10. Orsós József Márk
11. Pintér Krisztián
12. Takács Kevin Béla


8. osztály

Tanulók
2017/2018-as tanév 8. osztály

Osztályfőnök: Huszárné Kadlicskó Erzsébet

1. Bogdán Szabina
2. Farkas Alex Dávid
3. Hirschinger Martina Vanessza
4. Ignácz Erik Zsolt
5. Károlyi Márió
6. Lovász Sándor
7. Nyári Leila Gizella
8. Nyerges Noémi
9. Orsós Dávid Sándor
10. Orsós Emília Karina
11. Orsós Melinda
12. Orsós Patrik
13. Raáb Dzsenifer
14. Tamás Krisztián